Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Гіларі Свонк звільнила аґентів

Автор:

|

Листопад 10, 2011

|

Рубрика:

Гіларі Свонк  звільнила аґентів

Володарка двох премій «Оскар» голівудська акторка Гіларі Свонк звільнила одразу чотирьох менеджерів, які займалися безпосередньо організацією її поїздки в Чечню (Росія) на День міста й святкування дня народження Рамзана Кадирова. Серед безробітних опинився і її друг Джейсон Вайнберґ, разом із яким вони пропрацювали понад вісім років. Проте зірка вирішила не припиняти стосунків зі знаменитою акторською аґенцією CAA, чиїми послугами вона користувалася.

Нагадаємо, що Гіларі Свонк, Жан-Клод Ван-Дамм, Ванесса Мей і інші

іноземні та російські знаменитості виступили 5 жовтня на концерті, присвяченому Дню міста в Грозному й уродинам президента Кадирова. На торжество було запрошено також актрису Єву Мендес і співачку Шакіру, але обидві відмовилися. На відео, розміщеному на порталі YouTube, видно, що пані Свонк виступала зі задоволенням. Вона заявила зі сцени, що це для неї честь — бути присутньою на святкуванні 35-річчя Рамзана Кадирова, і пораділа за людей, які так щасливо живуть у російській провінції.

Одразу після концерту мас-медіа й правозахисники розкритикували актрису й інших запрошених зірок. Гіларі ж заявила, що нічого не знала про викрадення та позасудові страти в Чечні, інакше би ніколи не поїхала до Грозного. «Я дуже шкодую, що відвідала захід, який кидає тінь на мої тверді переконання про захист прав людини, — сказала пані Свонк. — Я ніколи навмисно не зробила б нічого, що поставило би під сумнів мою діяльність. Буду й надалі приділяти увагу проблемі збереження прав людини й фінансувати необхідні програми».

Акторка пообіцяла передати свій шестизначний гонорар за виступ у Грозному фондам різних благодійних організацій. Пізніше від своїх гонорарів за виступ у Чечні відмовилися також артисти німецького телеканалу MDR, заявивши, що перерахують гроші організації «Репортери без кор­донів».

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply