Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Go_A виступить на фестивалі в Амстердамі

Автор:

|

Червень 26, 2021

|

Рубрика:

Go_A виступить на фестивалі в Амстердамі
Учасники гурту Go_A

Український гурт Go_A, який посів п’яте місце на «Євробаченні-2021», повернеться в Нідерланди, щоб узяти участь у великому музичному фестивалі Het Grote Songfestivalfeest в Амстердамі. Захід має відбутися 9 грудня ц. р, на ньому виступлять найяскравіші учасники і переможці міжнародного конкурсу «Євробачення» різних років. «На фестивалі Het Grote Songfestivalfeest виступлять переможці «Євробачення різних» років, а також ми і Вєрка Сердючка від України. Це дуже масштабна подія в межах пісенного конкурсу. Буде велика зала і багато преси», — поділилася Катерина Павленко, солістка Go_A. За її словами, хоч гурт і не переміг в конкурсі, але їх часто запрошують до Європи на різні заходи, концерти та фестивалі.
Цікаво, що співачка особисто з Андрієм Данилком, який виступає в сценічному образі Вєрки Сердючки, не знайома. «Єдине місце, де ми перетиналися, — сцена національного відбору (Данилко був там суддею. — Ред.). Більше ніде. Навіть за лаштунками не спілкувалися», — розповіла вона.
Однак саме виступ Сердючки на «Євробаченні» запам’ятався їй найбільше. «Це було максимально круто й унікально, — зазначає вокалістка. — Сердючка досі в топах, про неї говорять, приходять на «Євробачення» зі зіркою на голові».
Крім них, фестиваль анонсував участь переможниці «Євробачення-2012» Loreen (Швеція), переможця глядацького голосування на «Євробаченні-2019» KEiiNO (Норвегія), а також переможницю «Євробачення-2018» Нетту Барзілай (Ізраїль). Список учасників доповнюватимуть.
А в червні фіналісти «Євробачення-2021» стали музичними гедлайнерами Ukrainian Wine Festival у Львові. «Гурт Go-A як українське вино. Молоді, та вже витримані. Як такі, що прогримлять на весь світ та не залишаться непоміченими», — зазначили організатори фестивалю.
Також п. Павленко зізналася, що реакція європейських глядачів на їхній виступ у межах міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2021» була навіть потужнішою, ніж у італійців. Однак перше місце колективу могли не дати через політику. «Ми слухали італійців у залі — це був дуже сильний виступ, але на Go_A реакція була набагато потужніша, — згадує вона. — Три хвилини не могли заспокоїти трибуни після нашого виступу — все шоу змістилося за таймінгом. Це було просто нереально! Відчували максимальну підтримку глядачів».
Солістка гурту стверджує, що конкурсанти з інших країн підходили до них і бажали успіху. Багато хто щиро вірив, що українці цього року знову стануть переможцями. «Всі учасники казали нам: «Друзі, ви — переможці». До того ж після перших репетицій гурт Go_A різко злетів у рейтинґах букмекерів — їх поставили на перше місце за голосуванням пресзони. Коли ми виходили співати, всі вибігали, щоб послухати, — каже співачка. — Але ми підозрювали, що перше місце нам можуть банально не дати через певні політичні штуки. Просто поставили собі за мету — максимально запам’ятатися, і ми цього досягли».
Як повідомляв «Міст», Go_A стали п’ятими на цьогорічному «Євробаченні».

Володимир Грисюк, «Оглядач»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply