Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Джолі — спеціальний посол ООН

Автор:

|

Травень 04, 2012

|

Рубрика:

Джолі — спеціальний посол ООН

Голівудська актриса Анджеліна Джолі стане спеціальним послом Організації Об’єднаних Націй (ООН) у справах біженців. Кінозірка, яка протягом десяти років була послом доброї волі ООН, буде спеціалізуватися на допомозі постраждалим у катаклізмах і тривалих кризах, як, наприклад, в Афганістані та Сомалі, які призводять до великих міґрацій.

«Ми радо повідомляємо, що Анжеліна Джолі займе нове, більш значуще місце як спеціальний посол Верховного комісара Антоніу Гутерреша, — оголосив Едріан Едвардс, спеціальний представник ООН. — У своїй новій ролі вона зосередиться на великих кризах, що призводять до міґрації значних груп людей, буде поширювати ідеї організації та представляти Управління й п. Гутерреша на дипломатичному рівні». Він також додав, що це — «виняткова позиція, що відображає виняткову роль» п. Джолі.

Акторка вже здійснила від імені ООН понад 40 поїздок у гарячі точки у 20 країнах світу, у тому числі в Пакистан, Гаїті, Ірак, Сирію і Чад, а також пожертвувала більш ніж 5 млн USD на операції з порятунку життів, повідомив Едріан Едвардс. Минулого жовт­ня актриса вже мала стати спеціальним представником ООН із проблем біженців у Афганістані, але тоді сторони не змогли дійти остаточної згоди. Зараз Джолі та Бред Пітт — публічна пара, яку репортери охрестили Бранджеліною, — виховують шістьох дітей, троє із яких є прийомними.

А давня подруга сім’ї Бреда Пітта й Анджеліни Джолі акторка Джулія Робертс вирішила зробити нареченим незвичайний весільний подарунок. Джулія вже привітала Бреда й Анджеліну зі заручинами. «Це так чудово, коли люди готові прожити одне з одним усе життя!» — заявила вона. Після цього п. Робертс розчулилася й запропонувала майбутньому подружжю свої послуги няні. До слова, у зірки досить багатий досвід спілкування з дітьми, адже вона виховує близнюків — сина Фіннеаса й доньку Гейзел, що народилися 2004 року, і сина Генрі, який з’явився 2007-го.

«Гадаю, я могла би побути нянькою для їхніх дітей, якщо їм захочеться побути на­одинці», — зауважила п. Робертс. Нагадаємо, що Пітт і Джолі оголосили про свої заручини зовсім недавно: актор подарував коханій каблучку з великим діамантом, обрамленим дорогоцінним камінням. Відзначати подію пара вирушила на Галапагоські острови — у готель Royal Palm. Зоряну родину привабила багата природа островів, які, по суті, є одним великим заповідником. До речі, прилетівши на острови приватним літаком, далі Анджеліна з дітьми пересіла на звичайний туристичний автобус, щоби вирушити вглиб одного з островів. Про те, коли саме пара піде до вівтаря, ще не відомо.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply