Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Дружина Ґуччі відмовилася від волі

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Дружина Ґуччі відмовилася від волі

Колишня дружина спадкоємця імперії Ґуччі, засуджена до 26 років за замовлення його вбивства, відмовилася виходити з в’язниці дочасно. 63-річна Патриція Реджіані пояснила своє рішення тим, що ніколи не працювала й не працюватиме надалі. Жінці було запропоновано вийти на волю, за умови, якщо вона влаштується на роботу. Одначе Патриція, яка свого часу сказала: «Я краще плакатиму в Rolls-Royce, ніж буду щаслива на велосипеді», постановила залишитися в міланській тюрмі Сан Вітторе.

«Ні, дякую, бо це означало би, що я маю знайти роботу, а я у своєму житті не працювала жодного дня. Я краще залишуся в моїй камері та поливатиму квіти», — відказала вона. У в’язниці пані Реджіані тримає хатнього улюбленця — тхора. Іноді їй дозволяють навідувати свою стареньку матір і двох доньок.

Колишнього керівника модного дому Мауріціо Ґуччі застрелили 1995 року на порозі власного офісу. Убивцю найняла його екс-дружина. Як з’ясувалося під час гучного судового процесу, до такого кроку Патрицію спонукало бажання помститися за те, що чоловік покинув її заради іншої жінки, а також невдоволеність сумою утримання, яке він їй призначив, — близько 650 тис. USD на рік. Як висловилася «чорна вдова», цих коштів вистачило би лише «на миску чечевиці», вона ж бо хотіла одержувати щонайменше мільйон доларів. Реджіані засудили до 29-річного ув’язнення, згодом термін зменшили до 26 років.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply