Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 14, 2021

Доньку Ніколсона впіймали з наркотиками?

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Доньку Ніколсона впіймали з наркотиками?

Дівчина, яку вважають позашлюбною донькою оскароносного актора Джека Ніколсона, попалася на гарячому з наркотиками. 17-річну Тессу Гаурін заарештували, коли вона посеред білого дня курила травичку на одній із вулиць Нью-Йорка. За словами поінформованих джерел, дівчину обвинувачують у зберіганні марихуани, хоча насправді травички вона мала при собі зовсім трішки.

Мати дівчини Дженнін Гаурін, яка мала роман із п. Ніколсоном, коли була 20-річною офіціанткою, не захотіла коментувати інциденту. Зв’язатися з юристом актора журналістам теж не вдалося. Про те, що в кінозірки є таємна донька, мас-медіа заговорили лише 2003-го. Писали, що актор підтримує Тессу фінансово, але готовий тільки «відкрити їй свій гаманець, але не обійми». Подейкували, він не бажає офіційно визнавати малу, яка має таткові очі, хоча й надсилає їй на Різдво купи іграшок.

«Офіційних» нащадків у Ніколсона наразі четверо. Він має доньку Дженніфер від екс-дружини Сандри Найт, доньку Гані — від моделі Вінні Голлман, доньку Лорейн і сина Реймонда — від актриси Ребеки Бруссар. На тому, що саме зірка «Польоту над гніздом зозулі» є батьком її сина Калеба, наполягає ще й актриса Сюзанн Анспач, однак це досі не доведено. Сам велелюбний актор якось припустив, що міг за своє життя мати понад 9 тис. дітлахів.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply