Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Доньку Кіркорову народила українка?

Автор:

|

Грудень 22, 2011

|

Рубрика:

Доньку Кіркорову народила українка?

Журналісти з’я­сували, що нащадка Філіпові Кіркорову народила українка. На те, хто став матір’ю Алли-Вікторії Кіркорової, натякнув товариш російського співака Олексій Дівєєв-Церковний: «Я знаю дещо з його особистого життя. Так, я знаю, що це — не піар, і зараз ось у січні він відлітає на місяць в Америку, щоби відвідати свою дитину». Шоумен підтвердив, що виношувала дитину пана Кіркорова українка: «Вона живе в Америці. Так, вона — переможниця конкурсу «Міс Україна-Всесвіт».

Шоковані кореспонденти звернулися по коментарі до директора конкурсу «Міс Україна-Всесвіт». Ганна Філімонова потрактувала заяву Олексія досить своєрідно. «Упевнена, що матір своєї майбутньої дитини він шукав і за зовнішніми даними. Ну, може, навіть улаштував цілий кастинґ. Як ми на конкурс переглядаємо», — сказала вона. Однак говорити, хто саме із шести переможниць став мамою для доньки пана Кіркорова, пані Філімонова не стала. Відомо лише, що красуня заміжня й живе за кордоном. Єдина із шістки красунь, із якою не вдалося зв’язатися журналістам, — Людмила Бікмуліна, переможниця 2007 року. Відомо, що вона живе за кордоном і завагітніла вдруге. У новинах дівчина вже давно не фігурує.

Новонароджена донечка Філіпа Кіркорова деякий час перебуватиме в Маямі. Співак заявив, що купив для доньки розкішний особняк на узбережжі за 5 млн USD. Олексій Дівєєв-Церковний цю інформацію підтвердив, але уточнив, що будинок — не в Маямі, а в передмісті. Сусіди пана Кіркорова — зірки російської естради.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply