Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Донька Джека Паланса незабаром відвідає Україну

Автор:

|

Вересень 06, 2017

|

Рубрика:

Донька Джека Паланса незабаром відвідає Україну

Голлі та Джек Паланси

Голлі Паланс, донька знаменитого голівудського актора українського походження Джека Паланса, незабаром відвідає Україну. «Я вперше відвідаю Україну. Батько був дуже гордим українцем і завжди наголошував, що він саме з України. Тому це для мене буде особлива поїздка. Зараз слухаю україномовні курси, коли кермую машину», — повідомила жінка.
Вона зазначила, що можливість поїхати в Україну стала дуже несподіваною. «У вересні у Львові відбудеться конґрес ПЕН-клубу (некомерційна організація, що об’єднує письменників із усього світу). Там мій чоловік буде представляти США. Коли я про дізналася, то вигукнула: «Чудесно! Я їду з тобою!». Ця подія здалася мені хорошою нагодою для відвідин села Іване-Золоте на Тернопільщині, звідки походив мій дідусь. Знаю, що там у мене є кузина Ліда. Сподіваюся її зустріти. Мені 67 і гадаю, що вона має бути також віку», — наголосила Голлі.
Вона також розповіла, що рішення відвідати Україну прийняла після того, як побачила документальний фільм «Переломний момент». «Це — неймовірно сильний фільм. Після його перегляду мені стало зрозуміло, наскільки ми американці ігноруємо всю ту ситуацію, що є зараз в Україні. Хочу вірити всім моїм серцем, що світ буде стежити за тим, що відбувається на східному кордоні України», — додала п. Паланс.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply