Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

Disney уклав угоду з українською кондитерською компанією

Автор:

|

Лютий 13, 2019

|

Рубрика:

Disney уклав угоду з українською кондитерською компанією

Кінокомпанія Disney підписала контракт із дніпровською кондитерською компанією Truff Royal. Вони будуть виробляти солодощі без цукру і продавати їх в Україні під брендом американської корпорації. Перемовини про співпрацю з українцями відбувалися в польському офісі Disney, який відповідає за Східну Європу.
Впродовж року Truff Royal буде виробляти вафлі та батончики з мінімальною кількістю цукру. Продавати їх будуть під брендом Disney: герої кінокомпанії на упаковці повинні переконати дітей відмовитися від шкідливої їжі. Десять місяців детально обговорювали рецептуру. Disney отримуватиме роялті, але інших деталей сторони не розголошують.
Перед підписанням контракту Disney перевірив кондитерську компанію як роботодавця: чи відповідають умови роботи принципам компанії, рівень пожежної безпеки та використовуваних продуктів. Truff Royal — українська кондитерська компанія з виробництвом в Дніпрі. Вона існує вже 13 років і виробляє вафлі, енергетичні батончики, цукерки тощо. Продукція не містить цукру і штучних ароматизаторів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply