Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Демі Мур таки розлучається

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Демі Мур  таки розлучається

Голівудська актриса Демі Мур оголосила про те, що має намір розлучитися з актором Ештоном Катчером, у шлюбі з яким перебувала шість років. У своїй заяві 49-річна красуня наголосила, що це рішення далося їй важко. Вона не конкретизувала, що стало причиною розриву, зазначивши тільки, що є «певні цінності й обіцянки, які вона вважає священними», і тому настав час «рухатися далі». Жінка попросила оточення з розумінням і повагою поставитися до її почуттів і почуттів її сім’ї.

33-річний Катчер написав на своїй сторінці в мікроблозі Twitter, що завжди з любов’ю згадуватиме час, проведений із Демі. «Шлюб — це одна з найскладніших речей у житті, і на жаль, іноді вони розпадаються», — додав пан Катчер.

Однак причиною розлучення, швидше за все, послугували неодноразові зради Ештона. Зокрема, згадується «стрибок у гречку», який актор нібито скоїв у вересні ц. р. Чутки про його невірність також з’являлися в мас-медіа в липні минулого року. Наближені до пари особи розповідали, що останніми місяцями взаємини між паном Катчером і пані Мур були напруженими й подружжя проводило разом менше часу, ніж зазвичай. Як писав «Міст», раніше Демі начебто пробачила чоловікові зраду й вирішила не подавати на розлучення, а спробувати налагодити стосунки з Ештоном, який довго благав її про вибачення.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply