Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Демі Мур нічого не їсть

Автор:

|

Жовтень 26, 2011

|

Рубрика:

Утомлена негараздами в сімейному житті, 48-річна актриса та режисерка Демі Мур останнім часом більше скидається на власну тінь. Друзі непокояться: через секс-скандал із Ештоном Катчером зірка геть нічого не їсть. «Вона дуже схудла, на це справді важко дивитися», — каже один із друзів актриси. «Вона дуже засмучена та припинила їсти. Це дається взнаки», — розповідає інше джерело.

Окрім того, подейкують, що після зради 33-річного чоловіка пані Мур зосередилася на покращенні своєї зовнішності та має намір пройти очищувальний курс соками. Зараз вага актриси становить приблизно 45 кг, зазначає дієтолог Маджид Алі. «Це більше схоже на результат надмірних тренувань з обмеженням калорій, аніж на неправильне харчування», — пояснює експерт.

Нагадаємо, 2010 року Демі Мур посиділа на одній із «найбільш ідіотичних дієт» світу. За порадою актриси Ґвінет Пелтров зірка чотири дні поспіль споживала лише кайєннський перець, лимонний сік і кленовий сироп. Трохи раніше вона запевняла, що таємниця її молодості — у сексі. Іще актриса говорила, що стрункість насправді нічого не вирішує та що фігуру своєї мрії вона отримала лише після того, як перестала надто нею перейматися.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply