Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Дастін Гоффман — рятівник

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

Дастін Гоффман — рятівник

Акторові Дастіну Гоффману завдячує життям чоловік, якому стало зле із серцем під час пробіжки в лондонському Гайд-парку. На превелике щастя пацієнта на ім’я Сем Демпстер, поряд у цей момент опинився зірка «Тутсі» та «Людини дощу». Помітивши, що бігун лежить непритомний, 74-річний Гоффман поспішив йому на допомогу. Він викликав до місця пригоди парамедиків і залишався поряд із Демпстером 15 хвилин до приїзду бригади.

Серце чоловіка зупинилося, однак лікарям таки вдалося «запустити» його знову. «Гарна робота, хлопці», — зауважив п. Гоффман. Урятований кінозіркою чоловік перебуває в лікарні та вже одужує. «Хочу подякувати Дастінові Гоффману. Він урятував мені життя», — каже він.

До слова, у ситуацію, де в небезпеці опинилося людське життя, днями потрапила й акторка Міла Куніс. Чоловік, що виконував якісь роботи в її помешканні, раптом утратив свідомість і забився в конвульсіях, кашляючи кров’ю. За свідченням очевидців, 28-річна акторка не розгубилася, перевернула нещасного, щоби він не вдавився, і наказала викликати «швидку». Робітника доправили до лікарні. Нагадаємо, рятувати людські життя не на великому екрані, а в реальному житті, доводилося таким зіркам, як Арнольд Шварценеґґер, Том Круз, Шон Пенн і Гаррісон Форд.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply