Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Брітні заручилася

Автор:

|

Січень 05, 2012

|

Рубрика:

Брітні заручилася

Співачка Брітні Спірс заручилася зі своїм коханим Джейсоном Тревіком. Мас-медіа повідомили про заручини пари після того, як на своїй сторінці в сервісі мікроблогів Twitter поп-принцеса написала, що напередодні Джейсон «зробив їй подарунок, про який вона давно мріяла». Ведучий телевізійного шоу Access Hollywood сконтактувався із Джейсоном Тревіком, і той підтвердив інформацію про заручини з Брітні. Представник співачки наразі не прокоментував цієї новини.

Пан Тревік начебто зробив пропозицію своїй подрузі під час вечері й подарував їй обручку з діамантом розміром три карати. Джейсон запропонував панні Спірс руку й серце в день свого народження — йому виповнилося 40 років. Пара вже відсвяткувала заручини в Лас-Веґасі. Брітні Спірс почала зустрічатися з Джейсоном Тревіком у червні 2009 року. Про можливе весілля зі своїм приятелем Спірс заговорила ще 2010-го, проте про заручини тоді не йшлося.

Це буде вже третій шлюб для 30-річної співачки. 2004 року Брітні вийшла заміж за друга дитинства Джейсона Александра, причому цей подружній союз тривав 55 годин. Того ж року співачка одружилася з танцівником Кевіном Федерлайном, проте вже 2006-го пара розлучилася. Від другого шлюбу у Брітні залишилося двоє синів, право опіки над якими вона, на жаль, утратила.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply