Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Брат Мадонни жебракує

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Брат Мадонни жебракує

Поки поп-королева Мадонна просуває свій новий фільм у Європі, її рідний брат Ентоні Чікконе поневіряється в притулках для бідних. Разом з іншими бездомними він перебрався до міста Траверса (штат Мічиґан), де існує виняткова мережа послуг для жебраків. Півтора року тому 55-річний брат Мадонни втратив роботу на винограднику свого батька. Тоді вся сім’я відвернулася від нього. Тож нині чоловік вимушений жити під мостом і збирати порожні пляшки.

«Моя родина відмовилася від мене, коли настали важкі часи. Чого, як ви думаєте, я безліч разів не відповідав на запитання, чому я живу на вулиці, коли моя сестра — мультимільйонерка? — обурюється зірковий родич поп-королеви. — Ніколи не кажи «ніколи». Це може статися з будь-ким. У мене нема жодних прибутків, мені доводиться підбирати пляшки та банки».

Таким людям, як пан Чікконе, пощастило, що в місті Траверсі вони можуть хоча би попоїсти при місцевій церкві. «Це — унікальна програма церков. Ви не знайдете такого в багатьох місцях», — каже Ентоні. Виявилося, місцеві церкви об’єдналися, аби забезпечити жебракам їжу щоранку та щовечора. Вони створили заклад, де бездомні можуть помитися, погрітися, випрати свої речі й навіть скористатися комп’ютером і телефоном. А взимку безхатченки можуть там ночувати.

Утім, під час холодів виникають деякі труднощі. Адже бездомні мають залишати притулки о восьмій ранку. Причому, за правилами міста, їм заборонено влаштовувати кемпінґ і розпалювати багаття на вулиці. «Ви не уявляєте, як це жахливо. Ви отримуєте защемлення нерва. Це — на першому етапі. У важкій стадії у вас пошкоджуються тканини, тобто ви втрачаєте частини вашого тіла», — розповідає брат співачки, який торік обморозив обидві ноги.

Тим часом сама Мадонна витрачає по 100 тис. USD на розваги для родичів свого молодого коханця й готується до чергового шлюбу.

 Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply