Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Благодійний ресторан Бон Джові

Автор:

|

Листопад 03, 2011

|

Рубрика:

Благодійний ресторан Бон Джові

Музикант Джон Бон Джові відкрив благодійний ресторан у штаті Нью-Джерзі. Заклад харчування під назвою Soul Kitchen розташовано в колишній автомобільній майстерні в місті Ред Бенк. На його створення знадобився рік і було витрачено 250 тис. USD. Ресторан, яким разом із паном Бон Джові володіє його дружина Доротея, працюватиме за схемою «плати, скільки можеш».

У ресторанному меню не зазначено цін на страви, і відвідувачі зможуть залишати в конвертах на столах ту суму, яку вважатимуть за потрібну. Якщо ж у клієнтів не буде коштів, щоб розплатитися за їжу, їм пропонується виконати будь-яку роботу в ресторані.

Джон Бон Джові наголосив, що мова йде саме про ресторан, а не про «безкоштовну їдальню» з їжею швидкого приготування на зразок гамбурґерів і смаженої картоплі. За словами музиканта, у його закладі буде подаватися тільки здорова та корисна їжа, а столи буде сервіровано за всіма правилами етикету.

Ресторан створено в рамках діяльності благодійного фонду з боротьби з убогістю Jon Bon Jovi Soul Foundation, заснованого 2006 року. Фонд пана Бон Джові, зокрема, проспонсорував будівництво 260 будинків для місцевих жителів із низьким рівнем доходів.

Ідея створення благодійного ресторану спала на думку Джонові Бон Джові та його дружині ще кілька років тому. До того, як відкрити свій заклад, вони організували програму Lunch Break, у межах якої від 80 до 120 людей на день отримувало безкоштовну їжу.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply