Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Black Sabbath возз’єднуються!

Автор:

|

Листопад 24, 2011

|

Рубрика:

Black Sabbath возз’єднуються!

Учасники ориґінального складу рок-групи Black Sabbath оголосили про возз’єднання, повідомляється на офіційному сайті групи. На прес-конференції в леґендарному лос-анджелеському клубі Wisky a Go Go Оззі Озборн, Тоні Айомі, Гізер Батлер і Біл Ворд розповіли про початок роботи над новим альбомом Black Sabbath і про світове турне групи.

Очікується, що новий альбом Black Sabbath в ориґінальному складі вийде наприкінці 2012 року. Його назви поки що не затверджено, продюсером платівки стане Рік Рубін. Перший виступ возз’єднаної групи відбудеться на британському фестивалі Download 10 червня 2012-го. Black Sabbath будуть гедлайнерами останнього дня фесту, а потім вирушать у світовий тур. Дати турне поки не визначено. «Зараз саме час. Із якоїсь магічної причини ми написали 7—8 пісень», — заявив Оззі Озборн.

Чутки про воз­з’єд­нання леґендарної групи надходили в пресу вже неодноразово. Так, про відновлення діяльності Black Sabbath в ориґінальному складі повідомлялося в серпні 2011 року, проте гітарист Тоні Айомі тоді спростував ці дані. Black Sabbath утворилися 1969 року в Бірмінґемі. Група проіснувала в первісному складі з Оззі Озборном як вокалістом десять років, після чого його вигнали з колективу. Black Sabbath стали одними з тих, хто започаткував жанр геві-метал, і мали істотний вплив на рок-музику.

 Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply