Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Авріл Лавін розповіла про недугу

Автор:

|

Липень 09, 2015

|

Рубрика:

Авріл Лавін розповіла про недугу

Авріл Лавін

Співачка Авріл Лавін розповіла про те, як бореться з хворобою Лайма, яку у неї діагностували наприкінці минулого року. «Я була прикута до ліжка протягом п’яти місяців, починаючи з минулого жовтня. Я перебувала в Лос-Анджелесі, і мені здавалося, що це — найгірший час у своєму житті», — сказала Авріл на шоу Good Morning America.
Вона зізналася, що їй довго не могли поставити діагноз, вважаючи, що це — банальна втома. Ночами п. Лавін прокидалася спітніла та почувалася так, ніби у неї – грип. Симптоми постійно поверталися, і після двох місяців поневірянь по лікарнях нарешті було поставлено діагноз — хвороба Лайма. «Зараз мені стало набагато краще, половина мого курсу лікування — вже позаду. Бачу великий прогрес і щаслива, що зможу вилікуватись на 100 %», — поділилася радістю співачка.
Нагадаємо, що про хворобу Авріл Лавін стало відомо наприкінці минулого року, проте публічне зізнання канадська зірка зробила тільки у квітні ц. р. Хвороба Лайма — найпоширеніша недуга, що переноситься кліщами. Бактерії передаються людині через укус інфікованих іксодових кліщів. Ранні прояви хвороби — лихоманка, головні болі, втома та характерний шкірний висип — міґруюча еритема.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply