Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 29, 2021

Арнольду Шварценеґґеру подарували портрет у вишиванці

Автор:

|

Червень 21, 2018

|

Рубрика:

Арнольду Шварценеґґеру подарували портрет у вишиванці

Арнольд Шварценеґґер і Катерина Брез

Арнольду Шварценеґґеру подарували картину з його зображенням, виконану в українському стилі. Українка Катерина Брез, котра вже чотири роки проживає в Лос-Анджелесі Штат Каліфорнія, була гостею на доброчинній вечірці в домі актора та колишнього губернатора Каліфорнії і мала там нагоду вручити господареві подарунок.
Портрет для кінозірки намалювала в Україні художниця Анна Ягодка, пише Голос Америки. «Мені хотілося зробити якийсь особливий подарунок, і виникла ідея цієї картини. — поділилася Катерина з журналістами. — Арнольду дуже сподобалося, й інші гості також її відзначили! Полотно в українському стилі, з натуральних матеріалів, написане акрилом. Рамка з натурального дерева, розмальована петриківським розписом художницею Вікторією Зидрою».
Це — не перша зустріч Катерини з Арнольдом Шварценеґґером. Дівчина потрапила у список зіркових гостей, оскільки зробила пожертву для After-School All-Stars — організації, на підтримку якої й організовували вечірку. На фандрейзері зібрали рекордну суму — понад 2,1 млн USD. Кошти спрямують на позашкільні програми для малозабезпечених юнаків і дівчат у різних штатах.
Серед знаменитостей на доброчинному вечорі, за словами Катерини, були присутніми актори Сильвестр Сталлоне та Джейсон Стеттем. Розважальна частина охоплювала екзотичних тварин, фуршет, живу музику, аукціон і гру в покер.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply