Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Анастасія Макаренко та Мікі Рурк

Автор:

|

Січень 12, 2012

|

Рубрика:

Анастасія Макаренко  та Мікі Рурк

Папараці помітили Мікі Рурка, під очима якого красувалися жахливі синці. Зазвичай такі сліди залишаються після візиту до пластичного хірурга, коли пацієнт робить підтяжку повік або ж омолоджувальні уколи. Помітивши, що його фотографують, пан Рурк негайно одягнув сонцезахисні окуляри. Зазначимо, що з пластикою в артиста завжди були непрості стосунки. Наслідки невдалих операцій помітно спотворили його обличчя. Мікі ніколи й не приховував, що неодноразово лягав під ніж хірурга, проте завжди запевняв, що робив це тільки заради виправлення спортивних травм.

«Більшість операцій я зробив для того, щоби привести обличчя в порядок після боксу», — розповідав актор в одному з інтерв’ю. Зараз у 59-річного Мікі — 25-літня подруга, російська модель Анастасія Макаренко. Пара разом уже два роки, що для відчайдушного бабія Рурка — чимале досягнення. Мікі називає Анастасію «янголом, який спустився з небес», і зізнається, що поруч із нею йому хочеться бути кращим.

Незважаючи на велику різницю у віці, вони, схоже, щасливі разом і зовсім не мають наміру розлучатися. Ба більше, не так давно Мікі купив будинок у Вісбадені (Німеччина), де живуть батьки Анастасії. Подейкують, що й шлюб уже не за горами.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply