Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Алек Болдвін одружується з інструктором

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Алек Болдвін одружується  з інструктором

Голівудський актор Алек Болдвін запропонував руку й серце Гіларі Томас, 28-річному інструктору з йоги. «Так, це — правда! Алек зробив пропозицію Гіларі, і всі ми дуже радіємо за нареченого та наречену. Це — чудовий спосіб відсвяткувати день народження Алека», — повідомив представник прес-служби актора.

Панна Томас, яка раніше працювала танцівницею, підкорила серце актора близько року тому. Спочатку пара активно листувалася в мережі мікроблогів Twitter. Пан Болдвін, якому недавно виповнилося 54 роки, раніше був одружений із голівудською акторкою Кім Бесинджер, проте 2002 року цей подружній союз розпався. Доньці актора від першого шлюбу — 16 років.

Кар’єра п. Болдвіна в кіно почалася 1987-го з невеликої ролі у фільмі «Божевілля вулиць». Відтоді актор устиг зіграти в більш ніж 60 кінокартинах. Партнером Алека на зйомках відомої стрічки «Звичка одружуватися» стала Кім Бесинджер — згодом його перша дружина. За роль у драмі The Cooler актора було номіновано на «Оскар», «Золотий глобус» і приз Американської гільдії кіноакторів. Серед останніх робіт п. Болдвіна — роль колишнього чоловіка головної героїні, яку зіграла Меріл Стрип, у фільмі «Прості труднощі». Наприкінці січня ц. р. актор отримав статуетку Американської гільдії кіноакторів за гру в серіалі 30 Rocks.

Алек Болдвін також відомий як завзятий захисник тварин: він дотримується вегетаріанства й активно підтримує організацію PETA, яка бореться за права братів наших менших. Як писав «Міст», у грудні 2011 року п. Болдвін став героєм неприємного інциденту — актора вигнали з літака після того, як він відмовився припинити грати в Words With Friends на своєму смартфоні.

 Ярослава Добросинець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply