Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Айшварія Рай стала мамою

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Айшварія Рай  стала мамою

Дві найбільші зірки індійської фабрики зірок Болівуду — колишня Міс світу Айшварія Рай та її чоловік, відомий актор Абхішек Баччан — стали батьками. 14 листопада в одній із лікарень Мумбая Айшварія народила дівчинку. Про щасливу подію повідомив у Twitter батько Абішека — Амітаба Баччан, також відомий актор. «Я тепер дідусь милої дівчинки, — написав він. — Я в екстазі! Дякую всім».

Нагадаємо, про вагітність Айшварії Рай мас-медіа також дізналися з повідомлень Амітаба Баччана у Twitter. Це — перша дитина 37-річної Айшварії Рай і 35-річного Абхішека Баччана. Пара одружилася 2007 року. Айшварія Рай дебютувала в кіно роллю у фільмі Iruvar 1997-го. Критики зустріли стрічку прохолодно, проте за роботу в наступному фільмі «Закоханий самозванець» Айшварію нагородили премією як найкращу дебютантку. 2000 року вона вдостоїлася премії за найкращу жіночу роль у фільмі «Навіки твоя». 2001-го номінувалася як найкраща актриса за роль у картині «Кохання в нагороду».

2002 року жінка знялася в найуспішнішому болівудському фільмі Devdas. 2003-го Айшварія була членом журі Кан­нського кінофестивалю. Айшварія Рай — перша індійська жінка у восковому музеї мадам Тюссо. Завдяки знанню мов актриса брала участь у фільмах, знятих бенгальською, тамільською, англійською мовами.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply