Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Адель вирішила схуднути

Автор:

|

Березень 28, 2012

|

Рубрика:

Адель вирішила схуднути

Британська співачка Адель обрала для себе новий тренувальний режим, аби до літа схуднути на два розміри. Схоже, зіркова мода на стрункість нарешті зачепила й пишнотілу красуню Адель, яка завжди пишалася своїми формами. Тепер тріумфаторка Grammy поставила собі за мету позбутися зайвої ваги до літа.

Хоча сама Адель пояснює бажання схуднути проблемами зі здоров’ям. Адже торік співачка перенесла операцію на зв’язках і вже тоді скинула кілька кілограмів. Крім того, виконавиця кинула курити та двічі на тиждень займається з тренером у домашніх умовах. Вони навіть хочуть разом бігати, прихопивши своїх собак.

«Адель відчула приплив енерґії після того, як припинила палити, вона справді хоче бути здоровою. Їй завжди було цікаво займатися пілатесом, але просто бракувало часу», — повідомило джерело, наближене до співачки. Утім, незважаючи на те, що Адель хоче скинути кілька кілограмів, вона не бажає бути поганим прикладом для своїх прихильниць. Адже раніше Адель постійно наголошувала, що пишається своєю фігурою й аніскільки не мріє бути худою як тріска.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply