Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Перший конкурс «Міс українська Канада»

Автор:

|

Грудень 03, 2015

|

Рубрика:

Перший конкурс «Міс українська Канада»

Міс українська Канада

Стартував конкурс української краси та мистецтва «Міс українська Канада». В конкурсі можуть брати участь молоді жінки українського походження віком від 18 до 30 років, котрі цікавляться українською культурою, мають творчі здібності, спортивні чи волонтерські досягнення, і проживають у будь-якій із провінцій Канади.
Головна відмінність конкурсу полягає в тому, що безперечна краса не є основним критерієм відбору. Передусім, конкурс дає учасницям можливість продемонструвати свій талант, досягнення, індивідуальність, харизму та лідерські здібності.
Фінал конкурсу відбудеться 2016 року в Торонто. Урочиста програма міститиме в собі всі розваги, які глядачі звикли очікувати від подібних заходів, а саме — динамічний масив українських традицій і культурного самовираження: українські танці, колоритна музика, виступи зіркових гостей, показ сучасної української моди та патріотичного одягу. Також у рамках свята буде представлена фотовиставка й експозиція робіт культових українських письменників. Важливим елементом заходу є підтримання позитивного іміджу України в Канаді через популяризацію сучасної української культури та мистецтва. Захід виступає платформою для культурної співпраці та надає молодому поколінню творчих особистостей можливість заявити про себе та представити західним глядачам свої роботи.
Щоб отримати корону «Міс українська Канада», учасниці змагатимуться в конкурсі талантів, інтерв’ю, будуть дефілювати в дизайнерському вбранні, українських національних костюмах і вечірніх сукнях. Переможниця отримає не тільки корону та престижний титул, а також стане обличчям конкурсу на цілий рік, упродовж якого братиме активну участь у реалізації благодійних ініціатив проекту.
Цього сезону благодійною метою конкурсу «Міс українська Канада» стане підтримка «Сумської кулінарної сотні» — жіночої волонтерської організації з міста Суми, яка готує сухі харчові набори для вояків у зоні проведення антитерористичної операції. Частина прибутків, отриманих від проведення цього заходу, буде спрямована на підтримку українських жінок-волонтерів.
«Міс українська Канада» стане першим конкурсом подібного формату та масштабу, що відбудеться в Канаді. Проект здійснюється під патронатом Генерального консульства України в Торонто. Організатором конкурсу є творча студія Verba, яка спеціалізується на проведенні заходів у сфері мистецтва та культури. Студія була заснована 2015 року українцями в Торонто. Генеральним медіа-партнером конкурсу є канадсько-українська медіагрупа «Разом». Інформаційним партнером є Незалежна асоціація телерадіомовників.

 

До слова
Дарія Вербова, канадська модель українського походження, потрапила до рейтинґу Forbes із 20 найбільш високооплачуваних моделей 2015-го. Зі заробітком у 4,5 млн USD за останній рік вона розділила місце у списку разом із Кейт Мосс, Керолін Мерфі та Лю Вень. Очолила список бразилійка Жизель Бандчен із прибутком у 44 млн USD.

Дарія Вербова

Дарія Вербова

«Завдяки напруженому року Дарія збільшила свій прибуток із 3 млн 2014-го до 4,5 млн USD, — повідомляє сайті Forbes. — Крім того, що вона є обличчям Lancоme, українсько-канадська модель має додатково контракти із H&M, Celine та Equipment. 31-річна жінка з’являлася на обкладинці міжнародного Vogue більше 50 разів».
Дарія Вербова народилась у польському Кракові в сім’ї українців. Коли їй виповнилося три роки, сім’я еміґрувала у Канаду й оселилася Міссісазі (провінція Онтаріо). Чотири роки Дарія ходила в українську школу, вся її родина завжди відзначає свята в українських традиціях. Дарія брала участь у рекламних кампаніях таких відомих брендів, як Yves Saint-Laurent, Versace, Louis Vuitton, Gucci, Prada, Pepe Jeans, Roberto Cavalli, Hermеs і Chanel.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply