Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

Оззі поселив у себе українських біженців

Автор:

|

Травень 11, 2022

|

Рубрика:

Оззі поселив у себе українських біженців
Оззі Осборн

Рок-музикант Оззі Осборн разом із дружиною підтримав Україну. Пара вирішила прийняти українських біженців у своєму особняку в графстві Бекінґемшир в Англії. Цей будинок зіркове подружжя купило 1993 року.
За словами дружини музиканта, вони зіштовхнулися з бюрократією, що загальмувала процес надання житла українським біженцям у Великій Британії. Але мають надію, що скоро це вирішиться, і мають намір надати житло двом українським сім’ям. «Оззі дуже відомий в Україні, я думаю, вони були б щасливими», — зазначила Шеннон.
Інші музиканти також проявляють небайдужість до долі українців. Так, німецька вокалістка Марлейн Маас виконала гімн Січових Стрільців. Відому на весь світ пісню «Червона калина» заспівала українською, німецькою, англійською та французькою мовами. «Мене глибоко зворушила ця пісня. Я захотіла перекласти, щоб більше людей змогли зрозуміти її», — зазначила вона.
А видатний литовський піаніст Даріус Мажинтас зіграв ноктюрни Шопена просто неба біля зруйнованого будинку культури в Ірпені Київської області. Свій виступ назвав проявом любові до України, глибокої поваги до українських захисників і мирних мешканців міста та держави.
Як повідомляв «Міст», донька Оззі Осборна назвала Україну «серцем моди».

Світлана Надтока, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online