Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

NFT-проєкт, аби зібрати мільйон доларів для ЗСУ

Автор:

|

Березень 11, 2022

|

Рубрика:

NFT-проєкт, аби зібрати мільйон доларів для ЗСУ
Balaklava Blues

Українсько-канадський гурт Balaklava Blues запустив проєкт NFT Shelter Our Sky для збирання коштів на підтримку Збройних сил України (ЗСУ). Про це повідомила Марічка Марчик, музикантка гурту. Shelter Our Sky — це колекція з 500 унікальних генеративних аватарів, створених виключно для підтримки України в нашій колективній боротьбі проти Путіна. 100 % виручених коштів підуть на криптогаманець фонду «Повернися живим». Це проєкт гуманітарної допомоги з метою зібрати 1 млн доларів», — розповіла вона.
За словами співачки, це також проєкт соціальної та культурної ідентичності. Кожен аватар створила українсько-канадською художницею Kat Caution на основі знакових і традиційних фольклорних елементів. «Ми хочемо, щоб люди «носили» їх з гордістю і дозволяли блокчейну долучитися до підтримки України», — зазначила вона.
На підтримку проєкту гурт видав однойменний сингл. Shelter Our Sky ґрунтується на українській народній пісні з Дніпропетровщини у вільній інтерпретації Balaklava Blues. Його створили до вистави Dogs of Europe, світова прем’єра якої відбудеться у березні у Лондоні, столиці Великої Британії у всесвітньо відомому центрі Barbican. «Ми кричатимемо на весь світ та вимагатимемо захистити небо над Україною, аби ми всі знову могли дивитися на зорі», — зауважила Марічка.
Як повідомляв «Міст», Марічка Марчик створює енциклопедію пісень.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply