Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Не стало відомого актора Сергія Романюка.

Автор:

|

Березень 03, 2019

|

Рубрика:

Не стало відомого актора Сергія Романюка.

На 66 році життя відійшов у вічність народний артист України, актор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка Сергій Романюк. Про це повідомляє агентство Укрінформ.

Сергій Романюк – український актор, член Національної спілки кінематографістів України. Народився 21 липня 1953 року у Кривому Розі на Дніпропетровщині. Народний артист України (1998). З 1972 року працював в Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка. Актор знявся майже у 40 фільмах, зіграв близько сотні ролей. Найголовнішою вважав роль Митрополита Шептицького у фільмі «Владика Андрей».

З приводу сумної події  міський голова  Івано-Франківська Руслан Марцінків написав у Facebook: «До глибини душі зачепила звістка про смерть актора Сергія Романюка… Попри вік він був сповнений енергії і планів. Готувався до виступів з “Новим театром” і міг дати фору будь-якому молодому. Від нього йшов неймовірний позитив і така душевна, ненав’язлива мудрість. Мало що в цій скромній, простій людині видавало зірку екранів, народного артиста… Спочивайте з миром! Ми неодмінно пам’ятатимемо Сергія Романюка – великого актора і Людину!».

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply