Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Найкращі віртуальні екскурсії в світі

Автор:

|

Квітень 15, 2020

|

Рубрика:

Найкращі віртуальні екскурсії в світі

Карантин змусив всіх нас не лише працювати з дому, а і знаходити собі в чотирьох стінах різні способи розваги та дозвілля. На щастя, в епоху Інтернету можна відвідувати найбільші музеї світу, не виходячи на вулицю.

Музей Ван Ґоґа (Амстердам, Нідерланди)

У цьому музеї зберігається найбільша колекція робіт Вінсента Ван Ґоґа (понад 200 полотен), а також роботи його сучасників — Поля Ґоґена, Жоржа Сера, Клода Моне й інших. Можна вирушити у віртуальний тур по музею з Google, а можна зазирнути на офіційний сайт музею, де зібрані шедеври художника з коментарями та пояснювальними відео, а також історії про його життя і творчість. Переглянути екскурсію можна за посиланням.

Музей Орсе (Париж, Франція)

Музей Орсе розташований в будівлі колишнього вокзалу Орсе. Це одна з найбільших у світі збірок європейського живопису та скульптури кінця ХІХ — початку ХХ ст. Основу колекції становлять роботи імпресіоністів і постімпресіоністів. Експозиції музею багаті на твори декоративного мистецтва в стилі ар-нуво, світлинами, предметами архітектури, кінематографа й ювелірними виробами. Переглянути екскурсію можна за посиланням.

Музей Ґуґґенгайма (Нью-Йорк, США)

Музей мистецтва, створений меценатом і колекціонером Соломоном Ґуґґенгаймом, — одна з найстаріших і найбільш відвідуваних збірок сучасного мистецтва у світі. Спіральну будівлю музею спроєктував знаменитий архітектор Френк Ллойд Райт. Він входить до списку 20 найвідоміших споруд минулого століття. На поверхах музею знайдете різні твори мистецтва, шедеври епохи імпресіоністів, кінця ХХ ст. і сучасності. Переглянути екскурсію можна за посиланням.

Театр-музей Сальвадора Далі (Фігереса, Іспанія)

Музей, до створення якого доклав руку сам мистець, — витвір мистецтва. В музеї розташована найбільша і найрізноманітніша колекція творів великого сюрреаліста, основу якої складають його власні роботи. Переглянути екскурсію можна за посиланням.

Пергамський музей (Берлін, Німеччина)

Найвідвідуваніший музей Німеччини й один з найвідоміших, розташованих на музейному острові в центрі Берліна, чий унікальний архітектурний і культурний ансамбль додали до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Музей розділений на колекцію старовини, Близького Сходу й ісламського мистецтва. Цікаво, що антична колекція Пергамського музею — одна з найбільш значних і вражаючих колекцій грецького і римського мистецтва у світі. У числі експонатів експозиції є перлина римської архітектури — ринкові ворота з Мілета, датовані приблизно 100 роком. Віртуальна екскурсія дозволить розглянути 1 591 експонат музею і відвідати вісім онлайн-виставок. Переглянути екскурсію можна за посиланням.

Національний музей природної історії (Вашинґтон, округ Колумбія)

У музеї зберігають понад 126 млн взірців рослин, тварин, корисних копалин, мінералів, порід, метеоритів, а також археологічних і культурних артефактів. Там є зала з динозаврами, алмазами Гоупа і знаменитим коштовним каменем Нового Світу. Переглянути екскурсію можна за посиланням.

Білий дім (Вашинґтон, округ Колумбія)

Найпопулярніше місце за відвідуваністю у столиці США й одне з найвідоміших у країні. Будинок, де живуть і працюють американські президенти. Впродовж понад 200 років Білий дім — єдина приватна резиденція глави держави, відкрита для публіки безкоштовно. Google дає шанс віртуально прогулятися безліччю кімнат Білого дому, а також подивитися баскетбольний майданчик, тенісний корт, галявину для гольфу, басейн, і деякі інші частини будинку. Переглянути екскурсію можна за посиланням.

Лувр (Париж, Франція)

Торік Лувр відвідали понад 10 млн осіб, що міцно утримує його в статусі найвідвідуванішого художнього музею світу. Колекції Лувру покривають величезні географічні та часові простори: від Західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід; із античності — до 1848-го. Експозиції Лувру містять найкращі твори мистецтва до середини ХІХ ст., а також експонати стародавніх цивілізацій. Офіційний сайт Лувру пропонує дві віртуальні екскурсії, вони дозволяють ознайомитися з експонатами Стародавнього Єгипту і досліджувати історію будівлі з ХІІ ст. до наших днів. Переглянути екскурсію можна за посиланням.

Музей мадам Тюссо (Лондон, Велика Британія)

Воскові фігури музею мадам Тюссо — це не лише історичні та відомі особистості. Музей відображає все, що відбувається у світі. З воску створені образи багатьох відомих акторів, музикантів, учених, політиків, співаків, громадських діячів. Переглянути екскурсію можна за посиланням.

Метрополітен-музей (Нью-Йорк, США)

Музей був заснований ще у другій половині ХІХ ст. він — третій за відвідуваністю у світі. Постійна колекція музею містить понад 2 млн робіт, у т. ч. твори мистецтва класичної давнини, картин і скульптур майже всіх європейських майстрів, а також великі колекції американського та сучасного мистецтва. Віртуальна екскурсія музеєм дозволить побачити більш ніж 400 тис. його експонатів. Переглянути екскурсію можна за посиланням.

Британська Національна галерея (Лондон, Велика Британія)

Національна галерея зберігає у своїх залах дивовижні шедеври західноєвропейського живопису XIII-го — початку XX ст. Коштовні камені в її короні — картини Тиціана, Рубенса, Лоренна, Тернера та багатьох інших. Можна ознайомитися не лише з предметами мистецтва, але й із величною спорудою музею. Переглянути екскурсію можна за посиланням.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply