Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Найкраща дириґентка на World Orchestra Festival — львів’янка

Автор:

|

Липень 08, 2021

|

Рубрика:

Найкраща дириґентка на World Orchestra Festival — львів’янка
Оксана Линів

Львів’янку Оксану Линів визнали найкращою дириґенткою року, а Молодіжний симфонічний оркестр України посів перше місце серед 140 світових оркестрів із 33 країн світу на міжнародному фестивалі World Orchestra Festival, що відбувся у Відні (Австрія).
Переможці отримали нагороди за виконання двох українських творів — симфонічну поему «Возз’єднання» Бориса Лятошинського та 2-гу симфонію Євгена Станковича. Записи цих творів здійснили за підтримки Українського культурного фонду. «Особливо приємно, що нас відзначили саме за виконання двох українських творів. Для нас це найкращий стимул розвиватися далі й оптимістично будувати супертворчі плани на майбутнє», — поділилася п. Линів.
Молодіжний симфонічний оркестр України — це унікальний проєкт, який об’єднує талановитих молодих музикантів із усієї України віком від 12 до 22 років. Його організувала Оксана Линів за підтримки Федеративної Республіки Німеччина (ФРН), Goethe-Institut, Міністерства культури України, Бетговенського Фестивалю в м. Бонн (ФРН), та в партнерстві з фестивалем LvivMozArt. До проєкту запрошує молодих музикантів із усіх областей і реґіонів України, які учнями Оксани або студентами музичних навчальних закладів.
Як повідомляв «Міст», Оксана Линів отримала нагороду «Найкраща дириґентка року».

Данило Савка, «Вголос»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply