Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

На підтримку наших

Автор:

|

Травень 17, 2012

|

Рубрика:

На підтримку наших

Зараз у столиці України завершуються зйомки поетичного інтернет-серіалу, присвяченого українським футболістам напередодні їхнього виступу у фіналі Євро-2012. Про це повідомив автор проекту й режисер Дмитро Сан.

Одну з головних ролей у серіалі виконує молодий актор Дмитро Ступка, відомий за ролями в таких фільмах як «Ми з майбутнього-2», «Серце на долоні». «Мені дуже сподобалася сама ідея і концепція проекту, а поезія, яку я читаю, насичена емоційністю і позитивом, — розповів Дмитро. — Вірю, що вона допоможе нашим футболістам краще виступити».

«Це — наша творча ініціатива як уболівальників і патріотів таким чином підтримати свою команду, — зазначив Д.Сан. — Адже на неї чекає справжній бій, і не один. Цей проект буде добрим, смішним, іноді — іронічним. Але голов­на його мета — іще краще налаштувати хлопців на супергру. Адже група в них — не з легких».

Проект складатиме­ться з 10 серій, кожну з яких присвячено певній футбольній темі. У проекті лунатиме поезія українською та російською мовами. Прем’єру серіалу для вільного перегляду в мережі заплановано на середину-кінець травня. Продюсери проекту — Дмитро Сан і Олександр Омельянов.

 Сергій Берець

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply