Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Митці Лос-Анджелеса збирають гроші для України

Автор:

|

Грудень 27, 2022

|

Рубрика:

Митці Лос-Анджелеса збирають гроші для України
Лоти для аукціону

Художники та скульптори Лос-Анджелесу (штат Каліфорнія) продають на аукціоні свої роботи, аби допомогти Україні пережити зиму. В Українському культурному осередку в Голівуді свої твори представили близько 20 митців, яким не байдужа доля України.
Скульптори, художники та музиканти виставляють роботи, які створювали під враженнями новин із України останніх дев’ять місяців. Так вони хочуть привернути увагу американців до війни. «Американці вже починають забувати про війну, бо Україна дуже далеко. Ми хочемо нагадати про Україну, а також зібрати гроші для гуманітарних потреб», — заявила Галина Бонд, співорганізаторка виставки.
Андрій Іванків, один із художників представлених на аукціоні, хоч і народився в Америці, але свідомий свого українського коріння. Частина його робіт представлена у цифровому варіанті. «Моя мотивація — підтримати українців і зробити пожертви через мистецтво і віддати щось на допомогу та підтримку України», — поділився він.
Серед митців є представники різних країн. Приміром, свої компакт-диски на аукціон пожертвував класичний піаніст із Арґентини. «Я був у Львові і моє серце крається, коли бачу, через що люди проходять. Це лише маленький внесок, який може допомогти», — зазначив Фабіо Банегас.
Крім аукціону, відбувся музичний концерт, на якому виступили українські артисти. Деякі з них стали біженцями в США. Організатором заходу виступив Український арт-центр. Це був уже третій захід цієї установи. За гроші, отримані з аукціону, придбають генератори та теплі речі. На перших двох подібних заходах вдалось зібрати 30 тис. USD.
Як повідомляв «Міст», на аукціоні продали гітару Пола Мак-Картні.

Христина Шевченко, VOA

About Author

Meest-Online