Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Музиканти підіймають прапор України

Автор:

|

Серпень 04, 2022

|

Рубрика:

Музиканти підіймають прапор України
Патті Сміт

Відомий німецький рок-гурт Rammstein під час концерту в Польщі на знак солідарності з Україною підняв синьо-жовтий прапор. Його розгорнув клавішник Крістіан Лоренц, коли разом із колегами зі сцени пересувався натовпом фанатів у надувному човні. А глядачі вибухнули бурхливими оваціями.
Американська співачка Патті Сміт, яку називають «хрещеною матір’ю панк-року», розгорнула прапор України на концерті в Празі (Чехія). Вона прикладала синьо-жовтий прапор до серця і накидала на плечі. Раніше вона переклала український гімн англійською мовою. «Це те, що я чула уві сні, і те, що цілими днями та ночами крутиться у моїй голові як траґічний гіт. Недопрацьований переклад гімну України, який народ співає крізь зухвалі сльози», — поділилася тоді Патті.
А британському рок-гурту The Rolling Stones підіймання прапору вже виявилося замало. Тож на концерті у Відні (Австрія) заспівали разом із українцями. Зокрема, в рамках туру Sixty музиканти вирішили виконати культову пісню You Can’t Always Get What You Want у супроводі двох українських хорів — дитячого хору «Дзвіночок» і жіночого хору «Вогник». «Ми чудово провели ніч! Дякую Відню й особливе спасибі українським хорам, які приєдналися до нас цього вечора», — заявив Мік Джаґґер, фронтмен гурту.
Українські хористи навмисно приїхали з Києва, щоби виступити з леґендарними рокерами. «Вони пройшли довгу дорогу, щоб бути тут сьогодні ввечері», — сказав зі сцени співак.
Як повідомляв «Міст», логотип The Rolling Stones зобразили в кольорах українського стягу.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online