Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Музиканти не забувають про Україну

Автор:

|

Травень 23, 2022

|

Рубрика:

Музиканти не забувають про Україну
Bono (перший ліворуч) у Бучі

Співаки та співачки з усього світу продовжують підтримувати Україну в її боротьбі з російською аґресією. Так, Труді Стайлер, дружина Стінґа, британська активістка та музична продюсерка, завітала до волонтерського центру Help Ukraine Center у Любліні (Польща). Там мешкають більш ніж 200 українських біженців. Жінка особисто з ними поспілкувалася, щоб зрозуміти біди та проблеми, а також дізнатися про необхідну допомогу. «Українців робить міцними віра у свою громаду, країну та свого лідера. Від волонтерів і переселенців чую одне й те ж: «Хочу бути корисним, хочу щось робити». В українському народі стільки боротьби, стільки мужності та стільки можливостей — сьогодні я у цьому переконалася», — заявила вона і залишила на стіні пам’яті послання для всіх українців. «Ми любимо вас. Ми підтримуємо вас. Ми продовжуватимемо стояти з вами, поки весна не повернеться до прекрасної України. Труді Стінг», — йдеться в написі.
Своєю чергою, сер Пол Мак-Картні, один зі засновників легендарного гурту The Beatles, під час свого концерту в місті Спокен (штат Вашинґтон), виніс на сцену прапор України. Це був перший виступ у рамках нового світового турне зірки Got Back. Зала вибухнула оваціями й оплесками.
Ще один британський співак і лицар, сер Елтон Джон, висловив своє занепокоєння гуманітарною ситуацією в українському Маріуполі, зруйнованому російсько-терористичними військами. Він закликав урятувати тисячі мирних громадян за допомогою повноцінного гуманітарного коридору. «Понад 245 тисяч українців живуть із ВІЛ, багато хто залишає свої будинки і кидає близьких, але, на жаль, не всі українці перебувають у межах досяжності. Я був у Маріуполі і з розбитим серцем побачив, що доступ все ще обмежений. Повноцінний гуманітарний коридор необхідний для порятунку життів», — зазначив рок-зірка.
Канадський репер Дрейк у своєму новому кліпі показав українську паляницю в своєму кліпі з музикантом Future на пісню Wait For U. За сюжетом, йдеться про лицарські часи та поєдинки. Так, на столі минулих століть опинилася українська паляниця з українським гербом. «Коли я завантажений, я розслабляюся», — підписав музикант серією світлин із фільмування відео.
А леґендарний Bono з гурту U2 співав разом із Тарасом Тополею (гурт «Антитіла») в київському метрополітені. Ірландець відвідав місто Буча Київської області. Під час спілкування з отцем Андрієм, настоятелем Храму святого апостола Андрія Первозванного, він дізнався про звірства рашистів у місті, наслідки російського вторгнення у громаду, убитих мирних жителів.
Як повідомляв «Міст», світові знаменитості підтримують українців.

About Author

Meest-Online