Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 28, 2021

Монахиня презентувала власну поетичну збірку

Автор:

|

Червень 12, 2019

|

Рубрика:

Монахиня презентувала власну поетичну збірку

Сестра Антонія

Черниця Антонія-Зоряна Шелепило презентувала в катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви (УГКЦ) у Чернівцях свою книжку поезій Enter і виконала кілька авторських пісень під гітару.
Зі своєю збіркою поетка зараз знайомить читачів у різних містах. «Презентація була зі слайдами, — розповідає авторка. — Я трішки розказала про себе — живу і працюю у Львові, про свою спільноту — Згромадження Сестер Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ (коротша назва — редемптористки). Поділилася тим, як з’явилася книжка, провела коротку екскурсію її розділами, розказала про свої майбутні видання».
Сестра Антонія Зоряна Шелепило не лише пише вірші. Вона захоплюється й фотографією. Каже, що щодня робить нові світлини і часто пише до них тексти, після чого ділиться ними у соціальних мережах. Також грає на гітарі та фортепіано.
Про збірку Enter монахиня розповіла таке: «У книжці є 200 текстів, більшість — поезія, але є одна «кімната» прози, це роздуми, трохи житейської філософії. Розділи назвала кімнатами, бо книга — це екскурсія по моєму житті, в його найглибші закутки. Кожна кімната має свою тему текстів. Теми віршів — мої стосунки з Богом, як я бачу деталі, моя щоденна боротьба за святість».
Монахиня зізнається, що писала з дитинства. До того, як пішла в монастир, це переважно була поезія про кохання. А потім вже була інша поезія, філософська. «У монастирі є дуже багато простору для розвитку кожній сестрі. Кожна з нас знаходить себе у своїй сфері, розвиває свої таланти. У нас багато сестер пишуть ікони, творять музику, різноманітні проекти», — ділиться авторка збірки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply