Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Metallica зібрала мільйон на харчування для біженців

Автор:

|

Червень 16, 2022

|

Рубрика:

Metallica зібрала мільйон на харчування для біженців
Metallica

Американський рок-гурт Metallica зібрав 1 млн USD для організації World Central Kitchen (WCK) та їхньої ініціативи #ChefsForUkraine із безкоштовної роздачі обідів і харчових наборів для людей, які стали біженцями через воєнну аґресію Росії.
Спершу музиканти поставила собі за мету зібрати 500 тис. USD для України і закликала своїх фанатів робити пожертви. Загалом фан-клуби Metallica зібрали 60 тис. USD. Найбільший внесок зробив фани із нікнеймом Masster of Puppets, який пожертвував 21 150 USD, та Overkill.pl, який пожертвував 1236 USD. Крім того, у рамках «Місяця дарування» гурт продавав різноманітні товари, гроші з продажу яких також увійшли в зібрану суму.
«Ця війна в Україні змусила нас почуватися безпорадними та спустошеними через людей, які покидають свої домівки. Спостерігаючи за роботою WCK у Східній Європі, ми можемо бачити вплив нашого збору», — йдеться у заяві гурту.
На гроші, які зібрав гурт Metallica, WCK роздала понад 31 млн обідів у більш ніж 230 містах і селищах Східної Європи, в т. ч. в тих реґіонах України, які перебувають близько до обстрілів і російського кордону. «Минуло трохи більше трьох місяців із того часу, коли WCK вперше почала підтримувати людей, переміщених усередині та за межами України, роздаючи обіди та харчові набори сім’ям по всьому реґіону. Ми дуже вдячні неймовірній сім’ї Metallica за підтримку наших зусиль», — прокоментував Нейт Мук, генеральний директор WCK.
Як повідомляв «Міст», Metallica стала лавреатом «Нобелівської премії з музики».

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online