Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Manhattan Piano Trio на Флориді

Автор:

|

Лютий 26, 2020

|

Рубрика:

Manhattan Piano Trio на Флориді
Зустріч із Соломією Івахів після концерту

Шанувальники класичної музики південно-західної Флориди отримали надзвичайну нагоду побувати на концерті Manhattan Piano Trio, скрипалькою в якому є українка Соломія Івахів, піаністкою — молдаванка Мілана Стрезова, а віолончелісткою — Софі Шао з Техасу. Тріо здобуло схвалення професійних критиків як творчий і динамічний молодий колектив в Америці. Вони вже дали концерти у 40 штатах США, в багатьох престижних музичних залах, серед яких — Alice Tully Hall, Merkin Hall і Ravinia Festival.
У програмі концерту, який відбувся в елегантному театрі Military Heritage Museum у Punta Gorda 23 лютого, слухачі з великим захопленням почули світових класиків музики: Джозеф Гайдн — Piano Trio No. 39 in G-major; Роберт Шуман — Fine Pieces in Folk Style, Op. 102; Анатоль Кос-Анатольський — Poems for Violin and Piano; Антонін Дворжак — Piano Trio No. 4 in E-minor, Op. 90 Dumky. Короткий анонс кожного твору виголошувала одна з членів тріо.
Під час перерви Соломія Івахів зустрілася зі своїми знайомими з української громади та сфотографувалася з ними після концерту.

Віра Боднарук

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply