Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Линів отримала нагороду «Найкраща дириґентка року»

Автор:

|

Грудень 10, 2020

|

Рубрика:

Линів отримала нагороду «Найкраща дириґентка року»
Оксана Линів

Львів’янці Оксані Линів у Берліні присвоїли нагороду «Найкраща дириґентка 2020 року». «20 нагород присвоїли найкращим колективам та особистостям на оперній сцені і поза нею. Особлива у своєму роді премія в Німеччині, присвячена виключно оперному мистецтву, яка присуджується публічно», — зазначила вона.
За словами дириґентки, висококваліфіковане журі німецьких критиків очолив Мануель Бруґ, провідний музичний журналіст Німеччини. Вони відзначили постановку Оксана Линів опери Бели Бартока «Замок Герцога Синя Борода» в Баварській державній опері.
Як писав «Міст, Оксана Линів народилася у Бродах на Львівщині в сім’ї музикантів. 2004-го стала фіналісткою Міжнародного дириґентського конкурсу ім. Ґустава Малера в Німеччині. Тривалий час працювала помічницею дириґента Одеської опери. У Баварській державній опері кілька сезонів поспіль працювала помічницею Кирила Петренка, генерального музичного директора цього оперного театру. Ярослав Линів, батько дириґентки, — керівник народної хорової капели «Боян» у м. Броди.
За підсумками 2015 року Оксану Линів визнали найкращою дириґенткою Баварської державної опери у номінації «Класична музика». Паралельно вона працює як запрошений дириґент у різних театрах Європи. Наступного року на всесвітньо відомому Байройтському фестивалі вперше дириґуватиме жінка — нею стане власне Оксана Линів.
Раніше «Міст» публікував детальний матеріал до 40-річчя від дня народження Оксани Линів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply