Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Львівські письменники увійшли до шкільних хрестоматій

Автор:

|

Січень 05, 2017

|

Рубрика:

Львівські письменники увійшли до шкільних хрестоматій
Мар’яна Савка

Мар’яна Савка

«Видавництво Старого Лева» за державні кошти видало нові хрестоматії для учнів 1-2 та 3-4 класів, загальним накладом 640 тис. примірників. Одна така хрестоматія, за словами Лілії Гриневич, міністра освіти та науки України, коштувала державні 22 грн. Загалом ж на друк підручників витратили приблизно 15 млн грн.
«У серпні нас запросили на зустріч у Міністерство освіти і науки (МОН), де були присутні ще кілька видавців. Зокрема, були запрошені представники «Фонтану казок», «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Теза», «Віват». На цій зустрічі говорили, що робити цей підручник буде запропоновано тому видавцеві, який має найбільше прав на ці тексти. Крім цього, у нас — достатньо великий колектив, який зміг вчасно зробити цей проект у невеликі терміни», — розповіла Мар’яна Савка, головний редактор і співзасновник «Видавництва Старого Лева».
До хрестоматій, які МОН опублікувало у відкритому доступі, увійшли твори 40 сучасних авторів, зокрема:
Уривок з повісті «36 і 6 котів» львів’янки Галини Вдовиченко, «Третій сніг» Івана Андрусяка, вірші Мар’яни Савки, текст пісні «У ритмі серця» Олександра Положинського, «Різдвяна історія» Івана Малковича, уривок із науково-фантастичної повісті журналіста Сергія Пантюка, бувальщина Марини та Сергія Дяченків, уривок із повісті «Страшне страховисько» Лариси Ніцой, вірші Василя Голобородька, уривок зі «Стильної книжки для панянки» про вишиванки з різних реґіонів України і джинси модельєрки Оксани Караванської, уривок із книжки «Куди зникло море» Мар’яни і Тараса Прохаськів, проза Ірен Роздобудько.

Софія Лазуркевич, Zaxіd.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply