Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Львівська галерея створить цифровий архів

Автор:

|

Серпень 13, 2021

|

Рубрика:

Львівська галерея створить цифровий архів
Львівська галерея мистецтв

Львівська національна галерея мистецтв розпочала віртуальну каталогізацію своєї колекції. Збірка музею є однією з найбільших в Україні й репрезентує кращі твори європейського мистецтва, зокрема, Жоржа де Латура, Франсуа Жерара, Якопо Цуккі, Йогана Ґеорґа Пінзеля. Таким чином у галереї сподіваються зробити свою колекцію доступною для відвідувачів попри виклики нового часу.
Проект «Цифровий архів Львівської національної галереї мистецтв» реалізовують спільно з громадською організацією «17» за підтримки Українського культурного фонду. «Каталог колекції передбачає доступ в онлайн-режимі до 1 050 найцінніших експонатів зі збірки галереї, багато з яких раніше не були доступними відвідувачам. Усі експонати будуть представлені у високій роздільній здатності. Також можна буде оглянути 50 3D-моделей скульптури. Ми очікуємо на зацікавлення музейників і дослідників, і сподіваємось на нові відкриття та плідні колаборації», — розповів Роман Гук, керівник проєкту.
Користувачі зможуть здійснювати пошук у каталозі за допомогою зручної пошукової системи. Архів стане доступним для користувачів у листопаді ц. р. В майбутньому архів буде активно розвиватися та доповнюватися новими експонатами.
Як повідомляв «Міст», частину Золочівського замку виставили на продаж.

Катерина Сліпченко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online