Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Літературний конкурс ім. Марусі Бек продовжили до серпня

Автор:

|

Червень 17, 2020

|

Рубрика:

Літературний конкурс ім. Марусі Бек продовжили до серпня
Конкурс ім. Марусі Бек

Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) оголосила про продовження до 1 серпня літературного конкурсу ім. Марусі Бек, долучитися до якого запрошують українок із усіх країн світу. Тема цьогорічного конкурсу — «Що можу я, українка третього тисячоліття?». Розкрити її пропонують в есе, нарисі чи оповіданні.
Метою творчого змагання є вшанувати пам’ять та популяризувати ім’я українки Марусі Бек, яка своїм прикладом служіння Батьківщині показала українському жіноцтву за кордоном шлях боротьби за власні права і свободи та інтереси України; привернути увагу до Українського жіночого руху за кордоном як до потужного інструменту, що сприяв збереженню української ідентичності; спонукати українок із усього світу об’єднуватися для активної діяльності на добро України; стимулювати молодих творчих українок розвивати свої таланти.
Учасницями конкурсу можуть стати юні українки віком 14 -25 років. Учасницею вважатимуть ту конкурсантку, котра вчасно надішле на конкурс оригінальну роботу, раніше ніде не опубліковану. Вона повинна висвітлювати тему конкурсу українською мовою, бути підписана псевдонімом. Додатково необхідно подати коротку довідку про авторку (прізвище, ім’я, вік, країна проживання, домашня адреса, фото).
Конкурс проводять у двох вікових категоріях: 14-25 років та 18-25 років. Змагання проводять в чотири етапи. Журі буде визначати переможниць окремо з України та діаспори у двох вікових категоріях, у кожній із яких передбачені три грошові нагороди.
Крім цього, у кожній з двох номінацій (окремо з України та з діаспори) журі відзначатиме дипломанта та грошову винагороду для нього. Фінансування конкурсу відбувається за підтримки Союзу українок Америки.
Свої роботи учасниці мають надіслати на електронну скриньку concursm.beck@gmail.com із позначкою «На міжнародний літературний конкурс ім. Марусі Бек». У разі додаткових запитань просимо звертатися до офісу СФУЖО — тел.: +1-416-858-5401, електронна пошта: wfuwo.office@gmail.com.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply