Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Концерт зібрав кошти для українських військових

Автор:

|

Жовтень 26, 2021

|

Рубрика:

Концерт зібрав кошти для українських військових
На концерті панувала затишна атмосфера

Благодійний концерт віртуоза-бандуриста Тараса Яницького, який відбувся нещодавно в Вашинґтоні, зібрав понад 7,3 тис. USD внесків для українського волонтерського медичного батальйону «Госпітальєри», а також 143-го Центру розмінування Збройних сил України (ЗСУ). Про це повідомила Надія Шапоринська, організаторка концерту та президентка US Ukrainian Activists. «Загалом під час благодійного концерту Тараса Яницького зібрали 9 318,91 USD. Але після вирахування організаційних витрат, у т. ч. на проведення самого заходу, а також відрядження бандуриста, на благодійні цілі витратять 7 307,89 USD», — зауважила вона.
За словами організаторки доброчинного заходу, єдиний великий внесок у розмірі 5 250 USD зробив донор, який забажав залишитися неназваним. Ці кошти повною сумою будуть спрямовані українському волонтерському медичному батальйону «Госпітальєри», який займається лікуванням і реабілітацією поранених українських воїнів. Ще близько 2 тис USD виділять на потреби 143-го Центру розмінування (військова частина А2641). Це кінологічний підрозділ, який підпорядковується Командуванню сил підтримки ЗСУ, основним напрямком діяльності якого є виявлення вибухових речовин, патрулювання, охорона периметру, безпека контрольних пунктів в’їзду/виїзду.
«Ми щиро вдячні Тарасу Яницькому, дивовижному віртуозу-бандуристу, який погодився поділитися своїм талантом, аби підтримати Україну під час свого першого виступу в Вашинґтоні у недавно відкритому Українському домі», — оголосила п. Шапоринська. Вона також висловила вдячність усім, хто зробив внески на підтримку українських військових і медиків, які перебувають зараз на передовій протистояння російській аґресії.
Як повідомляв «Міст», в Японії відбувся концерт пам’яті Василя Сліпака.

About Author

Meest-Online