Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Книжки для вивчення української мови презентували в Чикаґо

Автор:

|

Квітень 24, 2019

|

Рубрика:

Книжки для вивчення української мови презентували в Чикаґо

Анна Усатенко

Український психолог і видавець Анна Усатенко репрезентувала у Чикаґо (штат Іллінойс) книжки для розвитку мовлення та комунікацій у дітей, у т. ч. з обмеженими можливостями. Про це повідомила Марія Климчак, куратор Українського національного музею у Чикаґо. «Гостя представила cоціально-видавничий проект в The College of DuPage, де відбулися її зустрічі з студентами, а також ознайомила представниць Cоюзу українок Америки зі своєю літературою», — йдеться у повідомленні.
Під час короткого перебування в США психолог зустрілася з практиками, котрі займаються проблемами дітей із аутизмом. Анну Усатенко зацікавила можливість використати у США літературу, яка допомагає дітям оволодіти мовою, сприяє соціалізації, особливо неповносправним дітям.
Психолог подарувала кілька видань зі свого проекту, які допомагають вивчити дітям українську мову як другу іноземну. «Будуємо мости через океан. Відвідала Український музей в Чикаґо, подарувала видання з піктограмами. За цими адаптованими книжками діти можуть вивчати українську мову. Малюнки-піктограми показують значення слова, таким чином дитина розуміє і запам’ятовує слова», — зазначила п. Усатенко.
Вона зауважила, що музей має бібліотеку, але там дуже бракує сучасних українських дитячих книжок. «Чи ми могли б допомогти всі разом, зібрати кілька десятків книжечок?», — запропонувала видавець.
Попри щільний графік зустрічей, психолог також відвідала Український національний музей у Чикаґо. «Дуже класно було побачити українців аж за океаном. Життя в США набагато суворіше, ніж здається», — визнала вона.
Анна Усатенко — засновник і видавець проекту «ДивоГра», який пропонує книги, іграшки та посібники для дитячих занять, корекції розвитку, інклюзивного навчання та психотерапії. Також вона — засновник і психолог-консультант у Психологічному центрі «Психея».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply