Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

«Книжкова палата» у львівській лікарні

Автор:

|

Листопад 28, 2019

|

Рубрика:

«Книжкова палата» у львівській лікарні

У Комунальній міській дитячій клінічній лікарні Львова та у Вінницькій обласній дитячій лікарні з’явилися «книжкові палати». Головною ідеєю цього культурного проєкту є створення бібліотечних пунктів у дитячих медичних закладах України та забезпечення вільного доступу дітей до читання. «Книжкова палата» допомагає дітям соціально-культурно розвиватися, мати вільний доступ до книжкового розмаїття, незважаючи на перебування в лікарні. Проєкт реалізують за підтримки Українського культурного фонду.
Відтак до лікарень для пацієнтів завезли понад 1,5 тис. книг сучасної літератури українською мовою та канцелярське приладдя. «Тут будуть проводити різноманітні майстер-класи, будуть приходити українські письменники, буде арт-терапія та читання, — розповіла Христина Шитякова, піар-менеджер проєкту «Книжкова палата». — Дітки сюди можуть приходити, брати книжки, читати або малювати, розвиватися та гарно проводити час».
До прикладу, у Львові Юлія Чернінська, лавреатка премії Григорія Сковороди, вже презентувала свої дитячі книги «Лицар Смарагдієвого ордену. Люмберн» і «Лицар Смарагдієвого ордену. Інквізитор». А у Вінниці під час відкриття палати для дітей влаштували майстер-клас із написання власної книги.
Лікарі запевняють, що читання крім пізнавального, має ще й лікувальний ефект. «Якщо дитина після проведених процедур може почитати книжку, це відволікає її від хвороби. А ще сприяє поліпшенню психологічного стану і духовного розвитку малечі», — зазначив Володимир Зуб, начальник Львівського міського управління охорони здоров’я. Організатори планують відкривати «книжкові палати» і в інших містах України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply