Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Kalush Orchestra продали свою нагороду

Автор:

|

Червень 09, 2022

|

Рубрика:

Kalush Orchestra продали свою нагороду
Торгувався Сергій Притула

Kalush Orchestra разом із благодійним фондом Сергія Притули продали «кришталевий мікрофон» «Євробачення-2022» на благодійному аукціоні за 900 тис. USD. Власником статуетки стала криптобіржа WhiteBIT, яка зробила найбільшу крипто-ставку. «Ми вдячні кожному, хто пожертвував кошти на цей аукціон, й особливо вдячні команді Whitebit, які викупили нагороду. З цього моменту вони стають її власниками», — повідомили українські музиканти.
За словами п. Притули, першу ставку зробили підприємці Калуша — вони внесли 28 тис. USD, аби залишити нагороду у рідному місті соліста гурту. Але під час прямого ефіру ставка зросла із 45 тис. до 900 тис. USD.
За отримані гроші планують придбати багатоцільовий безпілотний літальний апарат, призначений для повітряної розвідки та бойового застосування.
Крім чаші на аукціоні розіграли рожеву панаму, в якій Олег Псюк виступав на сцені «Євробачення» в Турині (Італія). Для участі у розіграші панами потрібно було задепонувати на рахунок фонду щонайменше 200 грн. Переможця конкурсу обирали випадковим чином. З початку оголошення конкурсу на рахунку вдалося зібрати понад 10 млн грн.
Але без нагороди Kalush Orchestra. Музиканти отримає від пісенного конкурсу «Євробачення» новий «кришталевий мікрофон». Про це повідомили на офіційному Youtube-каналі Eurovision Song Contest.
Як повідомляв «Міст», український гурт Kalush Orchestra переміг на «Євробаченні-2022».

Ольга Дем’янчук, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online