Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Kalush Orchestra продали контрабас для відновлення музею

Автор:

|

Грудень 19, 2022

|

Рубрика:

Kalush Orchestra продали контрабас для відновлення музею
Kalush Orchestra

Kalush Orchestra, яка недавно стала послом проєкту Міністерства культури й інформаційної політики України «Збережіть українську культуру», передала більш як 300 тис. грн на відновлення музею Григорія Сковороди у селищі Сковородинівка.
Під час туру Північною Америкою та Канадою музиканти продали власний контрабас, а гроші переказали на згаданий проєкт. «Під час наших концертів за кордоном ми намагаємось збирати кошти для України. Ось на одному з наших концертів у Вашинґтоні у нас з’явилася ідея влаштувати додатково благодійний аукціон. Нам вдалося продати новенький контрабас, на якому зазвичай грає наш Саша Кондратюк, та отримати чималу суму. Ми вирішили передати його у фонд Міністерства культури й інформаційної політики. Крім того, це не перший благодійний аукціон. Ми плануємо й надалі проводити подібні аукціони, щоб зібрати якнайбільше грошей для допомоги українцям», — зазначив Олег Псюк, фронтмен колективу.
Як повідомляв «Міст», Арнольд Шварценеґґер зустрівся з Kalush Orchestra.

Світлана Надтока, «Кореспондент»

До слова
Кліп української режисерки номінували на премію Grammy-2023. Таню Муїньо номінували за роботу над кліпом As It Was для співака Гаррі Стайлса. Відеоролик претендує на номінацію у категорії «Найкраще музичне відео». За сім місяців після виходу робота українки зібрала 360 млн переглядів на YouTube.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply