Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Ірина Федишин купила машину для ЗСУ

Автор:

|

Червень 06, 2022

|

Рубрика:

Ірина Федишин купила машину для ЗСУ
Ірина Федишин показує придбання

Співачка Ірина Федишин придбала машину для Збройних сил України (ЗСУ). Вона розповіла, що це вдалося зробили завдяки коштам від монетизації її відеоробіт на YouTube. Зокрема, за пісню «Буча», яка зібрала більш ніж 4,7 млн переглядів. Номерні знаки у автівки символічні — «За Бучу».
Крім цього, виконавиця повідомила, що призупиняє акумуляцію коштів на рахунки благодійного фонду і відтепер збиратиме кошти самостійно з доброчинних концертів, які відбуватимуться у т. ч. в Європі. «Усі кошти, які вдасться зібрати, передадуть ЗСУ. За весь час вдалося зібрати 1,3 млн грн. За ці кошти купили понад 500 пар взуття, квадрокоптери, тепловізори, шоломи, бронежилети та багато іншого. Разом ми допомогли більш ніж 1 тис. військовослужбовців», — поділилася співачка.
Вона також запросила прихильників на благодійний концерт, який відбудеться в іспанському місті Валенсія. «Мрію, щоб наступне авто було з номерами «Валенсія». Артистка звернулася до організаторів концертів у Європі, заявивши, що готова виступати без гонорарної частини, а всі кошти від концерту віддавати на допомогу ЗСУ.
Як повідомляв «Міст», Ірина Федишин разом із синами Юрієм та Олегом плетуть у Львові маскувальні сітки для військових.

Віра Хмельницька, ТСН

About Author

Meest-Online