Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Хто з артистів пішов на війну

Автор:

|

Серпень 22, 2022

|

Рубрика:

Хто з артистів пішов на війну
Дмитро Дікусар

Із початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну багато українських артистів пішли захищати державу або стали волонтерами.
Десь дуже близько від бойових позицій українських бійців вибухають артснаряди. Святослав Вакарчук зізнається, вже майже не звертає на це увагу. Трохи не від початку широкомасштабного вторгнення росіян лідер «Океану Ельзи» на передовій підтримує українських бійців. Невеличкі концерти інколи проводить просто в бліндажах під час обстрілів. Між поїздками в гарячі точки влаштовує благодійні концерти в Європі. «Моя робота — підіймати дух бійцям. Я собі сказав, що я буду це робити стільки, скільки потрібно. І ми це робимо», — зазначив Святослав.
Із перших днів війни з автоматом боронить країну Олександр Свириденко, учасник 12-го сезону шоу «Голос країни». Під час служби 20-річний гітарист військового оркестру 194-го полку Держспецтрансслужби Міністерства оборони України не забуває і про творчість. У Мережі поділився власною чуттєвою піснею, чим розчулив своїх шанувальниць. Ті зізнаються, що вже скучили за «Голосом країни». І просять повернути шоу, підготовку 12-ого сезону якого урвала війна.
Андрій Мацала, «народний тренер» проєкту «Другий шанс» на шоу «Голос країни», бізнесмен і меценат, також із перших днів повномасштабної війни допомагає країні в боротьбі зі загарбниками. Уже віддав на потреби армії власне авто та пікапи своєї компанії. Після звільнення Київщини та Чернігівщини разом із волонтерами допомагає не лише з відновленням поруйнованого ворогом, а й з організацією тимчасового житла для тих, хто цього потребує. А ще передає гвинтівки військовим, допомагає пораненим і переселенцям.
Благодійні концерти в Європі та США і виступи в гарячих точках, численні інтерв’ю про злочини росіян для іноземних засобів масової інформації та допомога переселенцям, плетіння маскувальних сіток і збирання коштів на потреби військових — із перших днів війни Олександра Зарицька, лідерка гарту «Казка», разом із іншими учасниками гурту допомагає країні на культурному фронті. Закликає інших артистів робити те саме. «Вся наша Україна в цей нелегкий час об’єдналася і стала однією сім’єю. Я неймовірно пишаюся всіма нами кожен день. Ми працюємо всі разом заради величезної перемоги нашої країни», — сказала Олександра.
Дмитро Дікусар, учасник проєкту «Танці зі зірками», змінив бальне взуття на військові берці. Із першого дня повномасштабного вторгнення Росії хореограф вступив до лав Збройних сил України (ЗСУ). Мріє якнайшвидше вигнати загарбників із української землі та повернутися до улюбленої справи — танців.
Тим часом Інтернет облетіли світлини з весілля Максима Девізорові, актора театру та кіно, зірки телевізійного серіалу «Доктор Віра», та його коханої — акторки Світлани Гордієнко. Він у військовому однострої, вона — в білій сукні та віночку. 24 лютого разом із братами Максим вирушив до військкомату вступати до територільаної оборони. Але через відсутність бойового досвіду їм відмовили. До лав ЗСУ потрапив із другої спроби. Світлана вибір коханого сприйняла не одразу. «Це був скандал! Це такий стрес для неї і сльози, ми ледве не вдвох плакали. Я їй пояснюю, що мушу, а вона каже: «Ти мусиш бути зі мною! Мене охороняти!», — згадує парубок.
Наразі Максим служить в автороті. Возить необхідне військовим на лінію вогню. До відрядження на схід устиг зробити коханій пропозицію онлайн. За два місяці вони вирішили побратися. Із передової Максима відпустили лише на добу на весільну церемонію. «Ми опинилися у Дніпрі, я її побачив, вона виходить із машини у цій гарній сукні з віночком. Не пам’ятаю, коли я ще був таким щасливим», — запевняє молодик.
Він мріє про швидку перемогу України. Бо вже має купу творчих планів на мирні часи — хоче фільмувати в кіно своїх талановитих побратимів. «Буду нереально щасливим, якщо хтось спробує себе у цьому і в такий спосіб змінить своє життя», — каже Максим.
Як повідомляв «Міст», артисти не можуть миритися з нелюдськими злочинами, які тепер коять рашисти.

About Author

Meest-Online