Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Голос юного співака назвали «восьмим дивом світу»

Автор:

|

Вересень 05, 2019

|

Рубрика:

Голос юного співака назвали «восьмим дивом світу»
Олександр Зазарашвілі

У п’ятому сезоні популярної в Україні телепрограми «Голос. Діти» переможцем став 12-річний Олександр Зазарашвілі. Український глядач був у захваті від надзвичайного вокального дару хлопця, зворушений його щедрим серцем і прекрасною особистістю. Нікого не залишила байдужим зворушлива історія талановитого хлопчика. В його родині виховується шестеро дітей, четверо з них — діти з сусідської сім’ї, батьки яких загинули в автокатастрофі. Саме Олександр умовив батьків узяти їх у сім’ю. А щодо його вокалу, то, за словами музичних суддів, вони у своїх програмах ніколи раніше не мали таланту такої величини. Один із членів журі навіть назвав юного співака «восьмим дивом світу». Відео Олександра з The Voice зібрало понад 3 млн переглядів на Youtube.
Після перемоги в «Голосі» Сашко пов’язав своє життя з Україною і став одним із фіналістів Національного відбору дитячого Євробачення-2019. А після здобуття першої премії в «Голосі» він ще й став переможцем у конкурсі фонду «Таланти світу» в Грузії для дітей до 18 років. І тепер Олександр уперше в своєму житті вирушає до Сполучених Штатів, аби дебютувати в знаменитій «Карнеґі-голл» у Нью-Йорку з «Талантами світу» 20 вересня.
До й після цього виступу Олександр гастролюватиме по США, зокрема, 15 вересня зустрiнеться з прихильниками свого таланту у Ньютоні, а 29 вересня — в Українському народному домі в Гартфорді.
Палiтра виступів Олександра Зазарашвілі вражає, в його репертуарі — класична й естрадна музика, неаполітанські пісні, рідні грузинські мелодії і, звісно, багато українських творів, які він підготував навмисно для своїх українських друзів і шанувальників. У США разом із Сашком будуть виступати такі відомі співаки, як баритон Давід Ґвініанідзе, президент і засновник фонду «Таланти світу», та сопрано Ольга Лісовська, директорка фонду «Таланти світу» в США. Обоє — переможці багатьох вокальних конкурсів, успішно виступали в «Карнеґі-голл» та є солістами оперних театрів у багатьох країнах світу. Це унікальна можливість для публіки в околицях почути цих віртуозних артистiв і насолодитися феноменом чудового голосу Олександра Зазарашвілі.
Щоб це стало можливим, фонд «Таланти світу» створив Міжнародний конкурс у США, який надає можливість молодим професійним співакам виступати на найкращих майданчиках світу, почути оцінку та поради від членів суддівської колегії, що складається з топпрофесіоналів у цій галузі — дириґентів, аґентів, продюсерів. У рамках цього проєкту п. Ґвініанідзе започаткував міжнародний конкурс для дітей у Грузії. Цей конкурс змінив їхні життя і ось діти-віртуози гри на фортепіано, скрипці, флейті та віртуози вокалу разом із Олександром Зазарашвілі вперше їдуть до США, щоб виступити в «Карнеґі-голл». Концерти будуть наповнені прекрасною музикою — відомими інструментальними хітами, оперними й оперетковими аріями та неаполітанськими піснями. Усі кошти від концертів будуть спрямовані на покриття витрат на проїзд дітей і на майбутні призи конкурсу.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply