Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Гітару Мак-Картні продали на аукціоні

Автор:

|

Листопад 29, 2022

|

Рубрика:

Гітару Мак-Картні продали на аукціоні
Гітара сера Пола

Кілька спеціально виготовлених гітар, на яких грали такі музиканти, як Пол Мак-Картні, Сол Гадсон (Слеш) та учасники гурту The Rolling Stones, продали на аукціоні в Нью-Йорку задля підтримки людей, які постраждали у російсько-українській війні.
Інструменти, створені виробником гітар Gibson, пофарбовані у кольори українського прапора, на них є різні малюнки: білі голубки з оливковими гілками, символ миру й інші, а також автографи виконавців. На аукціоні продавали також книги з автографами.
За даними аукціонного дому Julien’s, продаж інструмента, з яким сер Мак-Картні виступив улітку, приніс 77 тис. USD. Гітара Слеша з Guns’n’Roses пішла з молотка за 31 тис. USD, а мексиканського рок-гурту Manа — за більш ніж 11 тис. USD.
Крім проведення аукціону, Gibson запустила продаж майок Guitars For Peace. Кошти, отримані від реалізації, будуть передадуть на надання негайної гуманітарної допомоги в Україні через британське об’єднання благодійних організацій «Комітет із надзвичайних ситуацій». «Частину коштів також використають для відновлення музичних програм в Україні, коли закінчиться конфлікт», — йдеться в повідомленні про захід.
На тлі війни російської аґресії Пол Мак-Картні не раз підтримував Україну. Зокрема, він виходив на сцену з українським прапором: вперше це сталося у червні ц. р. на концерті в США, з якого розпочалося його світове турне. На іншому концерті у Сполучених Штатах музикант грав на гітарі, розфарбованій у синій і жовтий кольори.
Як повідомляв «Міст», під час свого концерту в місті Спокен (штат Вашинґтон) Пол Мак-Картні виніс на сцену прапор України.

Катря Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply