Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Герої не вмирають

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Герої не вмирають

У Будинку Спілки письменників України 23 травня відбувся вечір, присвячений відзначенню Дня Героїв — свята, яке було започатковане Організацією українських націоналістів із метою вшанування діячів національно-визвольного руху. Захід було проведено Громадсько-політичним об’єднанням «Українська справа».

Вітальним словом вечір відкрив Тарас Рондзістий, голова «Української справи». Потім слово взяв Віктор Рог, історик і голов­ний редактор газети «Шлях перемоги», який розповів про історію свята Героїв, наголосивши, що природа героїзму має морально-етичну мотивацію та потребує вольових зусиль.

«Історія України багата на приклади священного героїзму, і ми маємо шанувати й наслідувати тих, хто своє життя віддав, аби здобути українську державність», — зазначив п. Рог.

Далі розпочалася культурна частина: на сцену вийшов кобзар Тарас Компаніченко в супроводі асистента Данила, який також є учасником гурту «Хорея козацька». Перед тим, як узяти до рук кобзу, музикант висловився з приводу ставлення держави до української історичної спадщини. «В Україні відбувалося планомірне нищення національної спадщини радянською пропаґандою, перекручування фактів, намагання стерти історичну пам’ять народу. Ми повинні відроджувати й завжди пам’ятати ті речі, які дозволили здобути власну державу. Ми повинні шанувати борців за Україну, пам’ять про яких закарбована, зокрема, у козацьких піснях», — сказав він.

Українська інформаційна служба

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply