Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Герасим’юк презентувала у Нью-Йорку свою книжку

Автор:

|

Вересень 17, 2021

|

Рубрика:

Герасим’юк презентувала у Нью-Йорку свою книжку
Ольга Герасим’юк у гостях групи Razom

Ольга Герасим’юк, голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України, журналістка та письменниця, представила українській громаді Нью-Йорку свою книжку «Я повернулася, люблю». За її словами, книжка вийшла у світ ще два роки тому, але представити її у США авторці випала можливість лише зараз. Презентацію, за словами керівників волонтерської організації «Разом для України», організували з нагоди 30-річчя Української незалежності. «Ця книжка — не про кохання, як можу здатися з назви, — заявила п. Герасим’юк. — Вона присвячена Україні. Просто видавці гадали, що з такою назвою книжку краще купуватимуть».
Як розповіла авторка, кілька днів тому вона надіслала її в український Нью-Йорк — селище на сході України неподалік від Горлівки, якому нещодавно повернули історичну назву. «Там збереглася бібліотека, і книжка потрапила туди, — поділилася журналістка. — А тепер вона приїхала сюди (у місто Нью-Йорк)».
Вона не виключає, що продовжить літературну роботу. «Якщо щось стукне в голову, то напишу — я людина з джазовою свідомістю», — зазначила письменниця. «Це книжка не про подорожі, а про життя, — додав Василь Махно, письменник і заступник голови Наукового товариства ім. Шевченка в Америці. — Вона демонструє, що в Україні розвивається, по суті зароджується, новий літературний напрямок есеїстика, який раніше був представлений дуже слабко. Книжка Герасим’юк — це вдале поєднання «фікшн» і «нонфікшн», коли реальні історії переплітаються з домислами автора».
Коментуючи, ситуацію на ринку засобів масової інформації (ЗМІ) в Україні, Ольга Герасим’юк зауважила, що українській журналістиці «бракує культури, освіти і справжньої професійної незалежності». «Редакційна політика має бути вищою за інтереси власників медіа. Але це не так, і від цього усі наші біди: ЗМІ продовжують боротьбу, яка ведеться між їхніми власниками», — додала вона.
В анотації до книжки вказано, що в ній зібрані «есеї, тревелоги та образки за більш ніж десять років — із 2007-го по 2019 рік. На читача чекають захопливі подорожі, знайомство з історією, культурою, звичаями та ментальністю багатьох народів, але насамперед тут будуть зустрічі з людьми».
Як повідомляв «Міст», співзасновницю Razom for Ukraine можуть позбавити громадянства.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply