Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

Гарань представив свою нову книгу в Гаазі

Автор:

|

Листопад 07, 2021

|

Рубрика:

Гарань представив свою нову книгу в Гаазі
На презентації

У будівлі Посольства України в Нідерландах, що в Гаазі, відбулася зустріч українських студентів, які навчаються у цій країні, з Олексієм Гаранем, відомим українським політологом, доктором історичних наук, професором Києво-Могилянської академії та науковим директором фонду «Демократичні ініціативи».
Під час зустрічі він репрезентував свою книгу «Від Брежнєва до Зеленського: дилеми українського політолога», яка нещодавно вийшла друком в Україні.
Зустріч була присвячена обговоренню окремих аспектів і проблематики сучасної української історії та політики. Спілкуючись із авдиторією, п. Олексій розповів про особистий досвід академічного політолога, який займається аналітикою та коментуванням, а також торкнувся тем маніпуляцій із соціологічними опитуваннями та протидії інформаційним війнам.
Крім цього, у Гаазі українські та нідерландські експерти взяли участь у конференції, де обговорили місце України в Європі, досягнення та виклики за 30 років Незалежності. Першим слово мав п. Гарань, який розповів про русифікацію України й обмеження використання української мови за радянських часів. Він зазначив, що навчання у закладах вищої освіти відбувалося російською мовою і лише 10 % лекцій проводили українською мовою, тож молодь того часу фактично не мала вибору. «Однак із того часу багато чого змінилося. Було проведено опитування. Ми поставили запитання чи погоджуєтеся ви з тим, що всі мешканці України мають володіти українською. І 80 % відповіли так. Варто зазначити, що схід України також із цим погоджується. Тож це величезні зміни», — наголосив науковець під час свого виступу і навів окремі статистичні дані, що понад 70 % українців пишаються тим, що вони громадяни України й їхня кількість стрімко зросла саме за останні роки.
Як повідомляв «Міст», раніше Олексій Гарань розповів, що є бажання великих партій працювати насамперед на себе за рахунок дрібніших партій.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply